YEMİNLİ TERCÜME

Belgenizi yükleyin ve fiyat teklifi alın.

Yeminli tercüme, noter mahkeme huzurunda yemin eden tercümanlar tarafından yapılan tercümelerdir. Genellikle resmi evraklar için kullanılan yeminli tercüme de çeviri metninin altında tercümanın imzası ve kaşesi yer almaktadır. Online yeminli tercüme bürosu, sunduğu kaliteli çeviri hizmetini freelance çalıştığı profesyonel yeminli tercüman kadrosuna borçludur. Profesyonel yeminli çevirmen kadromuz altmıştan fazla dilde, akademik, medikal, teknik, web sitesi ve hukuki çeviri uzmanlık isteyen siparişlerinizi mümkün hızlı gerçekleştirir.

Firmamız yeminli tercüman bürosu bu gerekliliğin farkında olduğundan, belgenizin gizli tutulmasıyla aklınıza takılan bir soruyu, sabah 08.00’den gece 02.00’ye hizmet veren canlı destek hattı çalışanlarımıza sorabilir, bize mail atabilir web sitemizde paylaştığımız gizlilik anlaşmamıza göz atabilirsiniz. Resmi tercüme işlemleriniz için yeminli tercüme ofisi aramanıza gerek yok. Profesyonel yeminli çeviri bürosu ve online yeminli çevirmen hizmeti sayesinde Türkiye’nin ve Dünyanın yerinden tek tıkla profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir, uygun yeminli tercüman fiyatları kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Online Çeviri Platformu

Yeminli çeviri profesyonel tercümanlarımız yeminli noter tercüme işlemi tamamlanan siparişinizin profesyonel yeminli tercümesi, size ulaştırılmadan önce mutlaka başka bir tercüman tarafından kontrol edilir ve bu aşama sayesinde

  • Metninizin cümle ve anlam bütünlüğünü korumakta,
  • Terminolojik hatalara yer verilmemektedir.

Siz de uygun yeminli tercüman ücretlerinden faydalanmak için web sitemize üye olarak ucuz yeminli tercüme sipariş oluşturun ve memnun müşterilerimiz arasına katılın!

Yeminli Tercüme Büromuzda Verilen Hizmetler

Yeminli tercüme bürosu bütün hizmet alanlarında uygulamış olduğu kalite sistemi neticesinde proje teklifinden, kabulüne, operasyondan teslimatına kadar, idari işler, insan kaynakları, satış, müşteri ilişkileri ve muhasebe birimlerine de bu sistemin esas ve proseslerine uygun olarak çalışmaktadır. Müşterileri beklentilerinde bir tercüme bürosu ve hizmetlerinden fazlasını sunmak arzusunda, ister bireysel, ister kurumsal olsun,  sunmuş olduğu profesyonel çözümleri müşterilerine özel butik hizmet sunmaktadır. Başarısını müşteri memnuniyeti ölçümleyen, bir yeni projeyi yeni bir başarı hikâyesi adlandıran, Uluslararası standartlarda hizmeti, makul fiyatlara, zamanında ve güvenilir olarak sunarak müşterilerine hizmet vermekte ve yıllardır değer üretmeye devam etmektedir. Projelerinizi bize ilettiğiniz anda bu projeler uyumlu yeteneklere sahip çevirmen ve redaktörleri görevlendirerek hızlı sonuçları almanız için harekete geçiyoruz. 
 

Yazılı Tercüme Türleri

Yeminli çeviri bürosun da Uluslararası çeviri projelerimiz de çeviri kalite standartları hukuk, tıp, iktisat, otomotiv ve alanda çeviriler yapmaktayız.

Tercüme; bir dilde yazılı sözlü ifadenin başka bir dilde ifade edilmesidir. Yazılı tercüme dosyalarında yapılan işlemler; teslim tarihi, dosya türü, kaynak dil, hedef dil, karakter sayısı, terminoloji konuya bağlı olarak değişmektedir.
 
Yazılı tercüme bürosunda çeviriler eğitim, ,üretim, vatandaşlık, evlilik, ticaret, sağlık, seyahat gibi her konuda ve farklı türlerde yazılı tercüme işlemleri yapılmaktadır. Öğrenci belgesi, pasaport, kitap, dergi, sözleşme, mahkeme evrakları, kullanım kılavuzları, , web sitesi yazılı olarak anlatılan dosya kategorize edilerek tercüme ve çeviri işlemi yapılabilir.

Profesyonel Tercüme Hizmeti İçin Giriş Yapın

Yeminli tercüme ofisi web sitesine üye girişi yaptıktan yeminli tercüme siparişinizi oluşturmak için dokümanınızı sisteme yükleyerek “sipariş sınıfı” seçenekleri arasından tercümanınızın yeminli olmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Kargo teslim seçeneği, noter onaylı belge çevirisi, apostilli tercüme ihtiyacınız ek hizmetleri de belirterek, yeminli tercüman fiyat hesapla butonuna tıklayabilir, ödeyeceğiniz miktarı siparişinizi oluşturmadan görebilirsiniz. Yeminli tercüme büroları, yeminli tercüme ücretleri size siparişinizi vermeden gösterir, siparişiniz tamamlandıktan bir sürprizle karşılaşmazsınız. Uygun yeminli tercüme fiyatlarında ödeme kolaylıklarımız arasında, taksitle ödeme seçeneğimiz de mevcuttur. Online tercüme platformunda yeminli tercüme ücreti hesaplanırken belgenize özel yeminli çeviri ücretleri uygulanacaktır.

Yeminli tercüme ofisi ihtiyacınıza internet üzerinden ulaşmanın kolay yolu online yeminli tercüme platformuna sipariş oluşturmaktır. Sistemimizin belgeleriniz tercümesi için size atayacağı yeminli tercüman ingilizce ve medikal çeviri alanında uzman olan birisi olacaktır. Yaptıracağınız çevirisinin kalitesinden emin olmanız için firmamıza siparişinizi vermeden önce dilerseniz deneme çevirisi talebinde bulunabilirsiniz.