Apostil Onaylı Tercüme

Apostil onaylı tercüme Türkçeden başka bir dile çevrilen yurt dışında kullanılan çevirilerdir. Yurt dışında kullanılacak bir belge tercüme edildikten sonra gerekli işlemler yapılarak apostil tasdiki gerçekleştirilir. Resmi herhangi bir evrakın yurt dışında kullanılabilmesi belgenin kaynağının ve geçerliliğinin belgelendirilmesidir.

Firmamızda tercüme edilmesini istediğiniz belgenin çevirisi ve noter onayları ücretli yapılırken, apostil onayı ücretsiz verilmektedir. İşlem yaptıracağınız noterin bağlı olduğu kaymakamlıklardan 5 dakika gibi kısa bir sürede alınabilmektedir. Bir belgenin önce yeminli tercüman tarafından çeviri işlemi yapılır. Çeviri işlemi yapıldıktan sonra ıslak imza kaşe yaptırılarak hazır hale getirilir.

gizlilik sozlesmesi tercumesi

Tercümede Apostil İşlemi Nasıl Yapılır?

Apostil onaylı çeviriler öncelikle tercümanlarımız tarafından çevirileri yapılır. Çevirisi tamamlanan belgeler kalite kontrole alınarak hatalar tespit edilir. Kontrol edildikten sonra son okuyucu kontrol eder. Son okuyucunun kontrollerinden sonra editör kontrollerinden geçerek hatasız ve eksiksiz olarak müşterilerimizde teslim edilir. Belgeleriniz tercümeyi yapan tercüman ve editörler dışında herhangi bir 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. Çevirisi yapılan tüm belge ve evraklar tarafımızca gizliliği sağlanarak firmamızda muhafaza edilmektedir. Çeviriler arşivlerimizde saklanarak muhafaza edildiğinden siz değerli müşterilerimize istediğiniz her an tekrar alabilme imkânı da sunmaktayız. Elden teslim yapılamayan müşterilerimiz için ise verecekleri adrese noter tasdikli olmak üzere yurtiçi, mng, Aras vb. diğer kargolar ile de gönderme imkânı sunmaktayız.

Ekiplerimizin sistemli, düzenli ve uyumlu çalışmaları sonucunda ortaya çıkan edebi farklı içeriklerdeki eserlerimizde yüzde yüz memnuniyeti garantiliyoruz. Vaktinde yetişen, kaliteli ve temiz yapılan tercümelerimiz bizi aranan bir firma olma niteliği kazandırmıştır.

E-apostil Sistemi ile Hangi Belgeler Alınabilir?

Apostil onaylı çeviri elektronik ortamda da hazırlanmaktadır.

  • Adli sicil kaydı 
  • Mahkeme kararı gibi belgeler için e-apostil uygulaması taleplerinde bulunulabilmektedir.

E-apostil Lahey Konvansiyonu tabi olan bütün ülkelerde geçerli olmaktadır. Apostil onaylı tercüme yapan tercümanların işlemleri bittikten sonra kalite kontrole alınır. Kalite kontrol aşamasında çeviride ki tutarsızlıklar eksikler hatalar tespit edilmektedir. Yapılan kontroller sorasında tespit edilen hatalar düzeltilerek müşterilerimize teslim edilir.

Sektörün lider firmalarının arasında olan firmamız bugüne kadar sayısız belge çevirisi yapmış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize çeviri hizmetini sertifikalı, noter yeminli ve profesyonel uzman kadromuzla vermekteyiz. Mail adresimiz veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Apostil Onaylı Tercüme

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.