Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Nüfus cüzdanı tercümesi nüfus cüzdanı tercüme hizmetleri bir devletin egemenliği altında yaşayan kişilere devletçe verilen kişisel durumlarını gösteren resmi belgedir. Yurt dışında başvuru yapacağınız kamu ve özel kurumlara vereceğiniz belgeler arasında o ülkenin dilinde Nüfus cüzdanı tercümesi istenebilir. Nüfus cüzdanı, resmi işlemler için talep edilen belgelerden biridir. Bu belgeler gerek yurt içindeki işlemler de gerek yurt dışına çıkmak için yapılacak işlemlerde talep edilen belgeler arasında yer almaktadır.
Resmi kurumlara sunulacak belgenin resmiyet kazanması lazımdır. Herhangi bir kişi tarafından çevirisi yapılan belgenin gelişigüzel bir resmi kuruma sunulması mümkün değildir. Bu nedenle, yeminli tercümanlar resmi evrakların çevirisi yapılmakta ve yapılan tercümelere yeminli tercüman kaşesini basılmaktadır.

Nüfus Cüzdanı Tercümesi Ne Kadardır?


Nüfus cüzdanı tercümesi için çok fazla ücret talep edilmemektedir, sadece yeminli tercüman kaşesi ve imzasından dolayı, sayfa başı ücret tarifesinden farklı bir ücret talep edilebilir. Firmamızda tercüme uygulamasıyla Nüfus cüzdanı çevirisi tercümanlar tarafından kısa sürede tamamlanır ve editör kontrolü de dahil olmak üzere yaklaşık 10 dakika kadar sürmektedir. Apostil onaylı çeviri yapan tercümanların işlemleri bittikten sonra belgeler kalite kontrole alınır. Kalite kontrol aşamasıyla çeviride ki eksikler hatalar tespit edilir. Yapılan kontroller sorasında tespit edilen hatalar eksik işlemler düzeltilerek evraklar müşterilerimize teslim edilir.

Nüfus Cüdanı Tercüme Hizmetimiz


Nüfus cüzdanı tercümesinde sektörün lider firmalarının arasında olan firmamız bugüne kadar sayısız belge çevirisi yapmış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize çeviri hizmetini sertifikalı, noter yeminli ve profesyonel uzman kadromuzla vermekteyiz. Mail adresimiz veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.


Acil tercüme ihtiyaçlarında hızlı ve kaliteli çözümler bulan şirketimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Firmamız gerektiğinde ücretsiz kargo imkânı da sunmaktadır. Ekiplerimizin sistemli, düzenli ve uyumlu çalışmalarıyla farklı içeriklerdeki eserlerimizde yüzde yüz memnuniyeti garantiliyoruz. Vaktinde yetişen, kaliteli ve temiz yapılan tercümelerimiz bizi aranan bir firma olma niteliği kazandırmıştır.


Nüfus cüzdanı çeviri belgesi alırken aile fertlerinin ismi soyadı, cinsiyet, doğum tarihi ve yeri, kişinin hayatta olup olmadığı bilgileri, belgenin onaylandığı ve verildiği tarih ve belgenin geçerlilik süresine dikkat edilmelidir.

 

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.