Sağlık Raporu Tercümesi

Sağlık raporu tercümesi genel olarak evlilik işlemlerinde, askerlik işlemleri, okul/üniversite işlemleri, işe giriş ve vize işlemlerinde istenen bir çeviri türüdür. Bu amaçlar dışında farklı amaçla Sağlık Raporunuzun tercümesi istenebilir. Bu tercümeler yeminli tercüman onaylı veya noter onaylı olarak talep edilmektedir. Sağlık Raporu, Heyet Raporu, Tek Hekim Raporu tercümelerde bir dizi biçimsel kıstas yer almaktadır. Yeminli sağlık raporu çeviri hizmeti, alanında uzman; sağlık sektörü ve tıp terminolojisine hakim yeminli tercümanlarca verilecek bir hizmettir. Sağlık alanındaki bu tercüme çeşidinde hatasız ve eksiksiz bir çalışma başarılı sonuçlar açısından oldukça önemlidir.

Sağlık raporu tercümesi talep eden kurumlara verilmek için hazırlanan göç, evlilik, yurtdışına çıkış ve iş başvurusu resmi işlem ve durumlarda kişinin sağlık durumuna ilişkin bilgi veren belge tercümesidir.

Tüm Dillerde Sağlık Raporu Tercümesi

Sağlık raporu tercümesi sizlere doğru çeviri ve avantajlı sağlık raporu çeviri fiyatlarını sunabilmek adına uygun parametreleri bir araya getirerek ücretlendirme yapıyoruz. Sağlık raporu çevirisi için kaynak ve hedef dil, belgenin içeriği, sayfa ve kelime sayısı, eklenecek onaylar ücretlendirmede belirleyici unsurlardır.

Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arnavutça, Rusça, Japonca, Korece, Lehçe, Çince, Macarca ve İngilizce dillerde sağlık raporu tercümesi için yeminli, noter onaylı ve apostil tasdikli tercüme hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak sipariş oluşturmak olacaktır.

Sağlık raporu tercüme ücretleri;
*belgelerin konusuna göre,
*belgelerin çeviri dillerine,
* karakter sayılarına değişmektedir.

Sağlık raporu çeviri fiyatları çevrilecek dillere göre değişmektedir. Sağlık raporu çeviri ücretleri 1000 karakter üzerinden hesaplanır ve çeviri ücretleri bankaya havale edilebilir

Heyet raporu almak ne sürer?

Dâhiliye, göz hastalıkları, üroloji, nöroloji, ortopedi, kulak-burun-boğaz, ruh ve sinir hastalıkları bölümlerinde muayene olduktan sonra heyet raporu alınır. Tam teşekküllü sağlık raporu ve heyet raporu 7 iş günü içinde alınmaktadır. Devlet hastanelerinden tam teşekküllü sağlık raporları hiçbir ücret ödemeden alınabilir. 1 hekim tarafından, kişinin sağlığının değerlendirilmesi ve resmi evrak halinde verilebilir.

Gerek yurtdışında sağlık hizmeti alacak olun gerekse yurtdışı sağlık hizmetini alıp Türkiye’de işlemlerinize devam edecek olun iki durumda Sağlık Raporu Tercüme hizmetini büromuzda siz müşterilerine kusursuz bir çeviri hizmetiyle sunarak destek sağlamaktayız.

Sağlık Raporu Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.