Rumca Tercüme

Rumca tercüme özellikle Kıbrıs Rum kesimiyle alakalı evrak işlerine ihtiyaç duyan bireyler tarafından talep edilen hizmetlerdendir. Kıbrıs’ta çok büyük bir çoğunluk tarafından kullanılan Rumca dili Yunanca kökenli bir dildir. Bilhassa ticari veya hukuki resmi işlemlerde Rumca çevirmen desteği talep edilmektedir. Öte yandan bu dil ülkemize kapı komşusu olan çeşitli ülkeler tarafından da kullanılmaktadır. Bu durum Rumca diline hâkim çevirmen ihtiyacını arttırmaktadır. Bu nedenle Rumca çeviri hizmetleri medikal, hukuk, ticaret ya da akademik alanlarda yoğunlukla talep edilmektedir. Tercümanlık büromuza bağlı olarak çalışan çok sayıda Rumca çevirmen bulunmaktadır ve hizmetlerinizi ihtiyaç duyulan gereksinimlere uygun şekilde gerçekleştirmektedirler. 7/24 ulaşabileceğiniz çeviri hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Rumca Tercüme Yeminli Tercüman Desteği

Rumca çeviri konusunda özellikle yeminli tercüman desteği sıklıkla talep edilen unsurlar arasında yer almaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı çevirmenlerden oluşan kadromuzla ihtiyaç duyduğunuz her alanda destek sağlamaktayız. Kadromuzda bulunan tercümanların sahip oldukları yeterlilikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Her bir çevirmen bu alanda eğitim görmüş, sertifika sahibi kişilerden oluşmaktadır.
  • Rumca dil bilgisine, yazım ve imla kuralları konusunda uzman kişiler kadromuzda yer almaktadır.
  • Çevirmenlerimizin tamamı anadil seviyesinde Rumca bilgisine sahiptir.
  • Kadromuzda bulunan yeminli tercümanlar notere bağlı şekilde çalışmaktadır.
  • Hizmetler istenilen süre zarfında titizlikle ve hızlı şekilde hazırlanmaktadır.
  • Tercüman kadromuz medikal, hukuki, akademik veya ticari konular gibi alanlarda bilgi ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır.
  • Dinleme, konuşma ve yazma seviyeleri ileri düzey çevirmenler ekibimizde bulunmaktadır.
  • Özellikle resmî belgelerinizin doğruluğunun ve güvenliğinin sağlanmasına özen gösterilmektedir.

Her türlü resmi evrak çevirisi ya da akademik belgelerin çeviri hizmetleri süreye ve belgelerin doğruluğuna önem gösterilerek gerçekleştirilmektedir.

Rumca Tercüme Hizmetleri

Rumca tercüme hizmetleri için profesyonel ve kusursuz hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çeviri hizmetleri tamamen istenilen süre zarfında ve uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Tercümenin gerçekleştirileceği alanla alakalı gerekli bilgi birikimine sahip kişiler hizmetleri sağlamaktadır. Resmi evrak işlemleriniz için notere bağlı çalışan yeminli tercümanlarımız çeviri işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Diğer Diller

Rumca Tercüme

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.