Faaliyet Belgesi Tercümesi

Faaliyet belgesi tercümesi faaliyet belgesi Ticaret odasına kayıtlı faal üye içeriği olan yazılı belgelerdir. Bu belge üzerinde oda kayıt bilgileri ve üyelik bilgileri bulunur.

Faaliyet belgesi tercümesi firmanın odamıza kayıtlı olduğunu gösteren belgenin yabancı dilde tercüme edilmiş nüshasıdır.

Profesyonel Faaliyet Belgesi Tercümesi

Faaliyet belgesi tercümesi ticari etkinlik birimi olan firmalardan, bulundukları iş kolunda çalışmaya devam edip etmediklerini gösteren belgedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamız tecrübeli yeminli tercümanlarıyla hızlı ve kusursuz hizmet sunmaktayız. Profesyonel tercümanlarla hizmet veren firmamız müşterilerinin talebine uygun şekilde güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Faaliyet belgesi çeviri belgesi resmi evrak statüsünde olduğundan tercümesinin de hatasız ve eksiksiz yapılması gerekmektedir. Eksiksiz ve hatasız faaliyet belgesi tercümesi için alanında uzman deneyimli yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır.

Faaliyet Belgesi Tercümesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Faaliyet belgesi tercümesi yapılırken şirketin ticari unvanı, şirketin merkezi, şirketin hizmet konusu ve kurucularının adları bilgilerinin doğru ve eksiksiz çevrilmesi gerekmektedir. Firmamızda tercüme edilmesini istediğiniz belgenin çevirisi ve noter onayları ücretli yapılırken, apostil onayı ücretsiz verilmektedir. İşlem yaptıracağınız noterin bağlı olduğu kaymakamlıklardan 5 dakika gibi kısa bir sürede alınabilmektedir.

Tercüme Büromuzda Verilen Hizmetlerimiz

Faaliyet belgesine 7/24 istediğiniz zamanda istediğiniz şekilde alabilmeniz için aralıksız çalışmaktayız

  • Şirket faaliyet belgesi
  • Ticari sicil kaydı ve kimlik çeviri konusunda her zaman güvenilir iş ortağınız olmaya hazırız.

Faaliyet belgesi resmi kurumlara verileceğinden tercüme edilirken herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olmamasına özen gösterilmelidir. Firmamızda tercümeler yeminli tercümanlar tarafından yapılır ve altına imza atılır. Firmamız alanında uzman profesyonel yeminli tercüman kadrosuyla hatasız ve hızlı hizmet vermektedir. Faaliyet belgesi tercümesini yapan tercümanın imzası, adı, soyadı ve kaşesi bulunmalıdır. Aslına uygun bir şekilde yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilen faaliyet belgeleri noter tarafından onaylanmaktadır. 

Faaliyet raporu belgesi 365 gün her saat hizmet veren online çeviri firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çevirisi yapılan belgeleriniz profesyonel çeviri büromuzda kaşelenerek istediğiniz şekilde size teslim edilmektedir.

Yazılı tercüme hizmetlerinin yanı sıra ek olarak simultane tercüme ve sözlü tercüme alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Faaliyet Belgesi Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.