Dolaşım Belgesi Tercümesi

Dolaşım belgesi tercümesi Avrupa toplumuna uyum sağlamak için işlenmiş tarım ürünleri ve gıda ürünleri de dâhil olmak üzere her türlü belge tasarlanabilmektedir. Sanayi ürünlerinde serbest dolaşıma ilişkin hükümlerin uygulanabilmesi için satıcının veya gümrük vergisinin onaylanması gerekir. Yetkili kanuni temsilcisinin talep etmesiyle gümrük idarelerinin ya da idarelerce yetki verilmiş kanuni temsilcileriyle düzenlenen belgelerdir.

Tamamen Türkiye’de veya AB” elde edilmiş olan eşya, Türkiye veya AB’de müşteri hizmetleri tarafından tamamlanmış gerekli gümrük vergisi kısmi bir iadeden yararlanmamış olan üçüncü ülkeler çıkışlı mallar serbest dolaşım malları sayılmaktadır.

Dolaşım Belgesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Dolaşım belgesi tercümesi yapılırken şirketin ticari unvanı, şirketin merkezi, şirketin hizmet konusu ve kurucularının adları bilgilerinin doğru ve eksiksiz çevrilmesi gerekmektedir. Firmamızda tercüme edilmesini istediğiniz belgenin çevirisi ve noter onayları ücretli yapılırken, apostil onayı ücretsiz verilmektedir. İşlem yaptıracağınız noterin bağlı olduğu kaymakamlıklardan 5 dakika gibi kısa bir sürede alınabilmektedir.

Belgeleriniz tercümeyi yapan tercüman ve editörler dışında herhangi bir 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. Çevirisi yapılan tüm belge ve evraklar tarafımızca gizliliği sağlanarak firmamızda muhafaza edilmektedir. Çeviriler arşivlerimizde saklanarak muhafaza edildiğinden siz değerli müşterilerimize istediğiniz her an tekrar alabilme imkânı da sunmaktayız. Elden teslim yapılamayan müşterilerimiz için ise verecekleri adrese noter tastikli olmak üzere yurtiçi, mng, aras vb. diğer kargolar ile de gönderme imkanı sunmaktayız.

Belgeleriniz Hızlı Bir Şekilde Çevrilmektedir

Dolaşım belgesi çevirisi yapılırken firmamızda herhangi bir program ve herhangi bir yazılım programı kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra çeviriler yapıldıktan sonra kendi firmamız bünyesinde çift aşamalı olacak şekilde kontroller yapılmaktadır. Ayrıca her hangi bir program veya yazılımın kullanılıp kullanılmadığına çeviri hizmeti alırken dikkat edilmelidir.

Hizmetlerimiz;

  • Tıbbi
  • Hukuki
  • Teknik
  • Akademik
  • Ticari
  • Edebi
  • Finansal tüm belgelerin çevirilerini elliden fazla dilde çevirilerini yapmaktayız.

Sektörün lider firmalarının arasında olan firmamız bugüne kadar sayısız belge çevirisi yapmış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize çeviri hizmetini sertifikalı, noter yeminli ve profesyonel uzman kadromuzla vermekteyiz. Firmamıza tercüme ettirmek istediğiniz belgenizi ulaştırdığınız takdirde çok kısa zamanda fiyat için bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu sayede belge elinizde büroları gezmek durumunda da kalmamış olacaksınız.

Dolaşım belgesi tercümesinde küçük bir çeviri hatası bile müşterilerimizi kaybetmemize neden olacağından şirketimizde görevlendirilen çevirmenler son derece hassas davranmaktadır.

Dolaşım Belgesi Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.