Zoom Üzerinden Tercüme Desteği

Tercüme ihtiyacı olan herkese, bütün dillerde Zoom üzerinden canlı tercüme desteği sağlamaktayız.

Küreselleşen dünyada her geçen gün, tercüme ihtiyacımızın artışı ile karşı karşıya kaldığımız görülmektedir. Her ne kadar tercüme ihtiyacımızın karşılanması için gelişen teknolojiden destek alsak da, yakın gelecekte mütercim tercümanlara olan ihtiyacın kalmayacağını söylemek doğru olmayacaktır. Hatta başka bir bakış açısıyla, ulaşım ve iletişim araçlarının gelişimiyle mesafelerin kısalması sonucu yabancı dil ihtiyacının artacağı ve buna paralel olaraktan tercümanlara olan ihtiyaçların da artabileceğini söylemekte çok daha doğru olacaktır.

zoom konferans tercumesi

Teknolojik gelişmeler açısından olaya yaklaştığımızda, özellikle pandemi (Covid-19) döneminde yıldızı parlayan Zoom programına değinmeden geçmemiz doğru olmayacaktır. Son zamanlarda hastanelerden gelen tercüman ihtiyaçları ve tercümanların mikrobik alanlara gitmekte tereddüt etmesi üzerine, tercüme ofislerini uzaktan ve canlı tercüme imkânı sağlayan Zoom gibi uygulamalar üzerinden sorunu çözmeye itmiştir.

Son gelişmeler sadece hastanelerin tercüman ihtiyaçları için değil, ticari firmaların da aynı yolu izleyerek son derece ekonomik ve pratik olan Zoom tercüme hizmetlerini talep etmesine yol açmıştır. Tercüman ihtiyacı olan firmalar, Akademi tercüme bürosu ile iletişime geçtiklerinde, tercüme ihtiyacı olan saat ve dil konusunda bir randevu oluşturmakta ve tam ihtiyacının olduğu zaman diliminde istediği dile hakim tercümanı ve kendi müşterisini karşısında bulmakta ve bütün işlemlerini rahatlıkla tamamlamaktadır.

Zoom Çeviri

Zoom tercüme itiyacı olan kıymetli müşterilerimizin Akademi Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerinin müşteri temsilcisini araması ile tercümeye ait bütün ihtiyaçları son derece hızlı biçimde karşılanmaktadır.

Zoom indir

Uzaktan videolu tercüme hizmeti alabilmek için Zoom uygulamasını indirerek recurring modda konferans görüşmeye hazır olması yeterli. Ancak Zoom’un dışında Whatsapp, Google, Yandex gibi uygulamaların da videolu konferans görüşme imkanı sunan uygulamaları üzerinden de uzaktan videolu tercüme hizmeti almanız mümkündür.

Zoom Simultane Çeviri

Simultane tercüme hizmetleri kapsamında yukarıda saydığımız uygulamalar ve daha pek çoğu üzerinden uzaktan videolu simultane tercüme hizmeti Bilim Tercüme Ofisi tarafından verilmektedir.

Zoom Konferans Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.