Çince Tercüme

Çince tercüme Çince, İngilizce uluslararası nitelikte bir dildir. Çin de yapılan ticaret, sanat, kültür, finans etkileşimlerinin anlamlı ve etkili olması için Çince tercüme hizmetlerinin büyük bir önem arz etmektedir. Tercüme, sunduğu profesyonel Çince tercüme hizmetiyle kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Çin dilinden kastedilen genel anlamda yüksek Çince tanımlanan –eski Mandarin- dilidir. Bu lehçeler Yüksek Çince dilinden o farklıdırlar ki, dilbilimcileri ayrı birer dil olarak görürler. Çince dilleri Silo-Tibet dilleri grubuna dahildir ve 1,2 Milyar insan kullanılır. Bu nedenle Çince dili dünyanın yaygın dilidir. Morfolojik açıdan Çince dilleri izole eden dillerdir. Kelimeler değiştirilemez ve çekilebilir değillerdir. Tercümanlar Çince çeviri yaparken cümleler içinde gramatik bağlantılar bireysel kelimeler üzerinden ve söz dizimi aracılığıyla kurarlar. Çince dilinin diğer bir ayırıcı özelliği de şematik kelime vurgularıdır. Yüksek Çince dilinde ses dereceleri beş’i, lehçelerde ses dereceleri 8’i bulur. Çin yazısı aşırı karmaşık bir işaret sistemini temel almakta ve her bir Çince hece için değiştirilemez bir işaret bulunmaktadır. 

Çince Tercüme Hizmetleri

Çince tercüme alanında uzman çevirmen kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle Çince tercüme hizmeti vermektedir. Firmamız, Çince konusunda uzmanlaşmış ve kültürel olarak bilgili tercüman kadrosu hizmet verdiğinden firmamızın yapmış olduğu Çince tercümeler kaliteli, hızlı ve güvenilir olmaktadır. Firmamız çeviri de de dünyaca ünlü bir firma iş birliği yaparak yılların deneyimine sahip bir başarıya imza atmıştır. Çevirileriniz için Çince konusunda uzmanlaşmış ve kültürel olarak bilgili tercüman kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz. Dünya çapında ünlü markaların etkinliklerinde de tercüme çözüm ortağı olarak görev almış firmamız bir başarıyı elde etmiştir

Tercüme Kurumsal Hizmetler

Çince çeviri Çin’le iş yapmak o kadar yaygın ki, son dönemde oldukça büyük bir Çince tercüme talebi görülmektedir. Ticarette evrak işi önemlidir ve yapılacak küçük tercüme hataları başınıza büyük dertler açabileceğinden uzman tercümanlar tarafından yapılmalıdır.

Firmamız doğru tercüme hizmeti sunmayı amaçlayan Türkçe Çince tercüme bürosunda, evraklarınızın çevirisini yaparken bilgisayar yazılımı destekli çeviri programları kullanmazlar. Yalnız insan tabanlı tercümenin doğru sonuçları vereceğine inanan firmamız online tercüme platformu, Türkçe Çince doküman tercümesi siparişlerinizde de aynısını uygular, bu sayede kaynak metnin orijinalliğini bozmadan doğru bir çeviri Çince Türkçe için sağlanabilmektedir.

Hizmet verdiğimiz Diğer Diller

Çince Tercüme

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.