Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

Distribütörlük sözleşmesi tercümesi distribütör şirket ile sözleşmeli çalışan, şirket ürünleri hakkında bilgi veren, ürün dağıtım görevini üstlenen üstlenen kişilere denmektedir. Distribütörler çalıştıkları şirketin ürünlerini sattıkları zaman prim aldıklarından şirket ürünlerini en iyi şekilde tanıtmaya çalışırlar. Ayrıca distribütörler başka kişileri de bu iş için teşvik etmektedirler.

Tercümelerini bize teslim eden müşterilerin bilgilerinin gizli tutulması hususunda son derece hassas ve duyarlı davranmaktadır. Bütün müşterilerin kişisel ve kurumsal verilerini sağlamak şirketimizin öncelikleri arasındadır.

Distribütörlük Sözleşmesi Nedir?

Distribütörlük sözleşmesi çevirisi için şirketler başka yerlerde şube açmak istediklerinde o bölgede ürünlerini tanıtacak ve piyasa araştırması yapması amacıyla bir distribütör bulur ve anlaşma yaparlar. Anlaşma yapıldıktan sonra o distribütör şirketin ürünlerini kendi bölgesinde tanıtarak satmaya çalışırlar.

Yurt dışında bayi açmak isteyen şirket sahiplerinin öncelikle o bölgede profesyonel bir distribütör bulması gerekmektedir. Daha sonrasında hem kendi dili hem de onun bulunduğu bölgenin dilinde bir distribütörlük anlaşması yapmaktadırlar.

Farklı bir ülke de yabancı dilde yapılacak bir anlaşma için anlaşmayı diğer dile çevirecek uzman bir çevirmen gerekir. Yapılacak anlaşmayı tercüme edecek kişinin uzman olması gerekiyor. Yapılacak en küçük bir hata yanlış bir çeviri çok büyük hatalara olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir.

Distribütörlük tercümesi için anlaşma yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercüme Avantajları

Distribütörlük sözleşmesi tercümesinde firmamız özenli bir çalışma ile kurumsal müşterileriyle iş ortaklığı yapmaktadır. Sektörün lider firmalarından biri olan firmamız aynı zamanda kurumsal müşterilerine özel avantajlar da sağlamaktadır.

Hizmet anlayışımız;

  • TS EN ISO 17100 Standardı: Firmamız A.Ş. uluslararası geçerli standardı olan TS EN ISO 17100 standart sertifikaları kapsamında sınırsız hizmet vermektedir.
  • Zamanında teslimat: Distribütörlük sözleşmesi tercümeleriniz alanında uzman personeller tarafından kontrol edilmektedir. Çevirilerin tüm kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar redaksiyon işleminden geçirilerek hatasız bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.
  • Ücretsiz kargo: Noter onayı gereken tercüme belgelerinin çevirileri ve onay işlemleri tamamlanarak E-posta, Faks ya da kargo aracılığıyla adreslerinize gönderilmektedir.

Distribütörlük sözleşmesi tercümesi firmamızda görevlendirilen çevirmenlerin tümü hukuk fakültelerinden mezun en az 10 yıllık deneyimli, mesleki konulara hâkim ve etik değerlere sahip çıkan alanında profesyonel uzman kişilerdir.

Hukuk çevirilerinde küçük bir tercüme hatası bile müşterilerimizi yitirmemize yol açacağından şirketimizde görevlendirilen çevirmenler son derece hassas davranmaktadır.

Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.