Kayıt Belgesi Tercümesi

Kayıt belgesi ithalat yapacak kişi veya kurumlar açısından önem arz eden unsurlar arasında geliyor. Bu belge ithalat yapmak isteyen kurumlara Dış Ticaret Müsteşarlığı’na bağlı olan Kayıt Merkezleri tarafından verilmektedir. İthalat işlemi gerçekleştirecek şirketler bu merkeze şirketlerinin kaydını gerçekleştirir. Ardından Kayıt Merkezi tarafından kayıt belgesi şirkete verilir. Belgenin belirli bir geçerlilik süresi bulunmaktadır. Bu süre 60 gün ile sınırlıdır ve daha fazla uzatılamamaktadır. Yurtdışı ithalat işlemleri için önem arz eden bu belgenin tercüme işlemleri şirketler tarafından talep edilebilmektedir. Kayıt belgesi tercümesi işlemleri istenilen sürede profesyonel bir şekilde gerçekleştirilerek tarafınıza teslimi sağlanır. 

Kayıt Belgesi Tercümesi Hizmetleri

Tercüme hizmetleri özellikle ticaret ağında yere sahip olan kişi ve kurumlarca sıklıkla talep edilmektedir. Bu işlemlerin özenli, kusursuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmeyen çeviri hizmetleri özellikle yasal işlemlerde tercüme edilmiş belgeleri kullanan kurumlara sorun yaratabilmektedir. Kayıt belgesi tercümesi hizmetlerinde belirli unsurlara muhakkak dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Gerekli olan teknik bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından tercüme hizmetlerinin sağlanması gerekmektedir. 
  • Tercüme hizmetlerini talep eden şirket ya da işletmeler hakkında detaylı bilgiye sahip olunmalıdır. 
  • Hizmet sağlanacak olan sektörde bulunun ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olunmalıdır. 
  • Çeviri yapılacak yabancı dilde teknik dil bilgisine sahip olunması gerekmektedir. 
  • Tercümesi yapılacak belgeler şirket ya da kişiler hakkında gizli ve özel bilgileri içerir. Bu belgelerin güvenliği mutlaka sağlanmaktadır. 

Çeviri hizmetleri sağlanırken bahsedilen bu noktalara azami özen gösterilmelidir.

Hızlı ve Profesyonel Hizmet 

Kalite belgesi çeviri hizmetleri sağlanırken müşteri memnuniyetinin sağlanmasına önem verilir. İstenilen hizmetler kısa sürede sağlanır ve tarafınıza iletilir. Tercüme hizmetleri alanında profesyonel yeminli tercümanlar tarafından sunulmaktadır. Kişisel bilgileriniz ya da şirketinizin ticaret ağıyla alakalı önemli bilgilerin tamamı güvenli tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Çeviri hizmetleri sağlanırken gerekli bilgi ve donanım mutlaka sağlanır. Çevirilerin doğru, kusursuz, anlaşılır ve sade bir dille gerçekleştirilmesine azami özen gösterilmektedir. Hızlı ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterinin istekleri yerine getirilir. 

Kayıt Belgesi Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.