Galce Tercüme

Galce çeviri hizmeti uluslararası alanda farklı kaynak türüne sahip dilleri hedef dile tercüme etme işlemine denir. Galce dil çok eski dillerden bir olduğu için tercümanlık alanlarına ihtiyaç duyulur ve her detayında dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü herhangi bir hatada hem iş kaybına neden olur hem de para kaybına neden olabilir. Galce çeviri hizmetini almadan önce dikkat edilmesi gereken şartalar var bunlar:

  • Tercüman hizmeti alacağınız firmanın daha önce yaptığı iş deneyimlerini ve elde ettiği bilgi birikimini araştırmanız gerekiyor
  • Galce çevirisini yapan tercümanın Galce dilinin tüm sosyo-kültürel yaşantılarına hâkim olmak 
  • Hizmet veren firmanın çalışanlarıyla iletişim sağlayarak eksi ve artılarını öğrenmek
  • Belgelerin gizlilik koşullarını yönelik nasıl bir bakış açısı sergiliyorlar.

Galce Tercüme Hizmet Alanları

Galce tercüme hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti sağlamasının yanı sıra yüksek kalite standartlarına uygun hizmeti amaçlanmaktadır. Anadil tercüman ekiplerimiz sayesinde her tür belgeyi rahatlıkla çevirme imkânı sağlıyoruz.  Ayrıca kaynak dilde bulunan imla ve yazım kurallarını hedef dilde aynı şekilde uygulayarak detaylandırmasını sağlıyoruz. 

Birçok alana sahip hizmetlerimizle eğitim, hukuk, sağlık ve tez çalışmaları gibi tüm alanlarda Galce tercüme yapabiliyoruz. Ayrıca sadece yazılı değil sözlü alanda da çeviri yapabiliyoruz. Dünyanın her yerinde ister yabancı uyruklu olsun isterseniz de yerli vatandaşlar olsun çeviri hizmeti sunuyoruz. Bununla beraber müşterinin ortağıyla yapılan gizli sözleşmelerde, tercüman gizlilik kurallara uyarak çeviri yapmaktadır. Kaliteli ve deneyimli ekibe sahip firmamızla iletişim sağlayarak hizmet alabilirsiniz.

Galce Tercüme Ücretleri 

Galce çeviri ücretleri müşterinin talep ettiği belge türüne göre değişiklik göstermektedir. Çünkü tüm belgeler zorluk derecesi nasıl olduğu ve kelime sayısı ne kadar olduğuna dair değişiklikler göstererek fiyatta farklılık göstermektedir. Öncelikle belgenin bu şartları dikkat edilerek hesaplanır. Daha sonra belgenin gerekli kuramlarda onaylatması isteniyorsa yine fiyatta değişiklik gösterir. Tercümanlık hizmetimizde müşterinin hangi kaynak dili sunduğu ve bunu hangi süreçlerde teslim alacağına dair koşularda ücreti belirler. Tüm bu ücret belirleme aşamalarını titizlikle belirleyen firmamız uygun fiyat garantisi sunarak kısa sürede işlemleri gerçekleştirir. 

Hizmet verdiğimiz Diğer Diller

Galce Tercüme

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.