Bilim Tercüme'ye Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Bilim Tercüme Sektörde başarılara imza atmış, geniş uzman kadrosu ile gün geçtikçe tercüme hizmetlerine bir yenisini ekleyen çeviri hizmetleri platformudur. Tercüme hizmetine ihtiyaç duyan müşterileri için daha hızlı ulaşılabilen online tercüme hizmeti olarak faaliyet göstermektedir. Bilim Tercüme aynı zamanda İstanbul Şişli bölgesinde yerleşkeli olarak da hizmet vermektedir. Yalnızca yazılı değil, tüm dillerde sözlü çeviri hizmetleri de vermekte ve gerekli ekipmanları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Vizyonumuz

Tek merkezli konuşlanmış ve online olarak ülke geneline ve yurtdışına hizmet vermekte olan Bilim Tercümenin başlıca vizyonu, ilerleyen süreçte Ankara, İzmir gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde ve yurtdışında ticaret şehirlerinde şubeleşerek hizmet vermektir. Sektörde aranan isim olan Bilim Tercüme, çeviri sektörüne yeni bir tanım kazandırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Bilim Tercüme, teknolojik gelişmeler ve nitelikle tercüman desteğini etkin bir şekilde kullanarak, kaliteli, özgün ve sürecin başından müşteriye teslimine kadar kontrol edilmiş çeviri hizmeti vermektedir. Tercüme sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çeviride modern hizmetler ortaya koymak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla yola çıkmış bir tercüme ofisi olan Bilim Tercüme, sektördeki ihtiyaçlara geniş ölçüde cevap verecek uzman bir kadroya sahiptir. Tercüman kadrosunun yanında kalite kontrol ekibi sayesinde çevirisi yapılan çalışmaları müşteriye iletmenden önce tüm muhtemel hatalardan arındırılır. Modern dünyada kültürel ve bilimsel engelleri aşıp, ülkeler arası ve şahıslar arası bağlantı kurmak başlıca misyonumuzdur.

BİLİM TERCÜME

Biz Ne Yapıyoruz