CV Tercümesi

Cv tercümesi iş dünyasına açılan kapı ile aranızda bağdır. Sizin ve iş başvurusu yapılan firmanın arasında ki köprüyü sağlayan ilk adımdır. Cv tercümesi Firmayla arada ki bağlantıyı sağlayacağından özgeçmiş çevirisini mutlaka alanında profesyonelleşmiş yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yaptırılıp teslim edilmelidir.

Yurtdışında yaşamak ve çalışmaya ya da yurtiçindeki yabancı bir firmada çalışmaya karar verirseniz, cvnizin tercümesine ihtiyaç duyarsınız. Alanında uzman çevirmenlerimiz beraber cv lerinizi o dile doğru tercüme etmekteyiz.

Firmamız Cv tercüme bürosunda müşteri odaklı alanında profesyonel uzmanlaşmış tercümanlarla hizmet vermektedir. Firmalar yapacakları çevirilere farklı fiyatlar verirler, bu fiyatları belirlerken de belgelerin niteliğine ve çevirinin uzunluğuna göre fiyat vermektedirler.

Özgeçmiş-CV Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cv çevirisi işverenin başvuru yapan kişiler arasından sizin öz geçmişinizi fark etmesi veya başvuracağınız eğitim kurumuna geçmişinizle damga vurmak adına birtakım ölçütler bulunmaktadır:

  • Cv leriniz ne çok uzun ne de kısa olmalı, anlatılmak istenen özetlenerek anlatılmalıdır.
  • Bilgiler net ve açık bir şekilde aktarılmalıdır.
  • Bilinen dillerle ifade edilmelidir.
  • Firmadaki başvuru yapılacak pozisyona uygun bilgiler ya da tecrübelere ve deneyimler mutlaka yer verilmelidir.
  • Alınan sertifikalar ve eğitimler, diplomalar mutlaka eklenmelidir.

Yabancı Dile Yapılan CV Çevirisi…

Özgeçmiş ve hazırlanma süreçlerinde özen gösterme, kısageçmiş ve cv çevirisi için de gösterilmesi gerekir. Aslına uygun çevirisi yapılan etkili ve akıcı bir dille çevrilmekte olan özgeçmişiniz sizleri rakiplerin bir adım ilerisine geçirmektedir.

Türkçe dilinde yayınlanmış Cv niz aynı zamanda hakkınızda ilk itibar ve görüşe sahip olunacak belgenizdir. Aynı zamanda yabancı şirketlere ve yabancı eğitim kurumlarına yapılacak başvurular için geniş bir bakış açısı ve daha kapsamlı hazırlanmak gerekir. Cv tercümesi firmalara verilirken çalışmak istedikleri iş kolunda başvuru yapılan belgedir.

Firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermekte ve tecrübeli yeminli tercümanlarıyla hızlı ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Profesyonel tercümanlarla hizmet veren firmamız müşterilerinin talebine uygun şekilde güvenilir tercüme hizmeti vermektedir. Cv tercümesi firma ile aranızda ki köprü olacağından cv tercümesinin eksiksiz yapılması gerekmektedir. Firmamızda cv tercümesi alanında uzman deneyimli yeminli tercümanlar tarafından eksiksiz ve hatasız yapılmaktadır.

CV Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.