Dergi Tercümesi

Dergi tercümesi dergiler şirketlerin ve kurumların piyasada adlarını duyurdukları çok önemli materyallerden birisidir. Dergi tercümesi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey çeviride içerik ve metin hatalarının olmamasıdır. Bunun için tercüme edilecek dergi tercüme edildikten sonra da kontrol edilir.
Tercüme etmek için yetiştirilen tercümanlar bir derginin çevirisinin tercüme edecek kişilerden istenen eksiksiz bir şekilde yapılmasıdır.
Derginin çevrisinin kabul edilebilir olması ve hedeflenen alanları etkiyebilme kapasitesi bulunduğundan dolayı dergi tercümesi bu alanda uzmanlığa sahip tercümanlar tarafından yapılmalıdır.
Firmamız dergi tercümesi alanında tercümanları ile eksiksiz, etkili ve en iyi tercüme hizmetini sunar.

dergi tercumesi

Dergi Tercüme Dillerimiz

Dergi tercümelerinde birçok sektöre hizmet veren tercüme büromuz alanında sizlerin yanında devam ediyor. Ofisimiz spordan siyasete, magazin modaya, eğitimden iş dünyasından çeviri hizmeti ile müşterilerimizin yanında.

Tercüme dillerden örnekler ise;

Almanca, İngilizce, Azerice, Rusça, Portekizce, Arapça, Bulgarca gibi daha birçok dilde tercüme hizmeti vermekteyiz.

Dergi çıkarmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Dergi basılmadan önce taslak çalışması, dizgi, grafik, film, tashih, montaj, prova, baskı, baskı provası, baskı koruma, cilt, sayım, çekme ve teslimat gibi aşamalardan geçmektedir. Uzun çalışmalardan sonra hazırlanmaya başlayan ve yazıların özenle seçilerek bastırılan dergilerin çevirilerini de alanında uzman profesyonel tercümanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Dergi Tercümesi Hizmetleri

Dergi çevirisi sizler için en uygun hizmet vermekte ve bünyemizdeki grafikerler ile birlikte paralel iş planlarında 7/24 yanınızdayız. Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, size Dergi Tercümesi konusunda da en kaliteli ve uygun şekilde hizmet vermeye ediyor.

 Firmamız dergi tercüme uygun fiyat, maksimum kalite formülü ile her zaman doğru hizmeti doğru fiyata sunar. Firmamızda almış olduğunuz hizmetlerin sonucunda iş potansiyelinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Dergi tercümesi hizmet verilen dergi içeriklerinin bazıları ;

· Sanat içerikli dergi

· İş içerikli dergi

· Medikal içerikli dergi

· Moda içerikli dergi

.Teknik içerikli dergi

Deneyim ve profesyonellik sınavı dergi tercümesi hizmeti için tercümede, yetkin tercümanları çalıştırarak tercüme hizmeti verir.

Deneyimli Tercümanların Önemi

Dergi tercümesi yapılırken ayrıca gazetecilik ve dergi diline hâkim olan, gazetecilik kaidelerini bilen ve derginin konusu hakkında bilgi sahibi olan tercümanlar ile çalışılmalıdır.
Firmamız ayrıca dergi tercümesi hizmeti için röportaj ve haber diline hakim olan profesyonel tercümanları bulundurur.

Dergi Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.