Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Nüfus kayıt örneği tercümesi nüfus kayıt örneği, aile fertlerine ait bilgilerin yer aldığı kişilerin doğum yeri ve tarihi gibi ayrıntıların bulunduğu resmi evraktır. İl ilçe nüfus müdürlüklerinden veya e-Devlet uygulaması internetten alına bilinmektedir. Nüfus kayıt örneğinde; kişinin aile fertlerinin isimleri, cinsiyetleri, doğum yeri ve tarihleri, medeni durumları, evlenme (boşanma) tarihleri bilgiler yer almaktadır. Yurt dışına seyahat edecek kişilerden vize işlemleri sırasında istenen nüfus kayıt örneği tercümesi ile birlikte verilmesi gerekmektedir. Genellikle yeminli tercümesi istenen nüfus kayıt örneğinin tercümesi konusunda bize güvenebilirsiniz.

Tüm dillerde tercüme hizmeti sunan firmamız, nüfus kayıt örneği tercümesi dâhil vize ve göçmenlik başvurularında gereken belgelerin tercümesini titizlikle yapmaktadır. Gizlilik ve güvenlik ilkelerinden ödün vermeyen şirketimiz, alanda ve konuda üstün tercüme kalitesi rakiplerinin arasından tercih edilen tercüme bürosudur.

Nüfus Kayıt Örneği Nerelerde Kullanılır

Nüfus kayıt örneği çeviri genelde yurtdışına gitmek isteyenler için vize başvuru işlemleri için kullanılır. Hangi ülkeye gidecekseniz o ülke için vize başvuru yaparken o ülkenin diline göre nüfus kayıt örneği çevirisi yapılmalıdır.
İletişim konusunda teknolojik imkânlardan yararlanan ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren büromuza; telefon, Whatsapp, e-posta yoluyla internet sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ulaşabilir, ilettiğiniz tercüme taleplerinin dakikalar içerisinde fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Acil tercüme ihtiyaçlarında hızlı ve kaliteli çözümler üreten şirketimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız gerektiğinde ücretsiz kargo imkânı da sunmaktadır..

Nüfus Kayıt Örneği İçeriği Nedir

Nüfus kayıt örneği tercümesi belgede adı geçen kişinin birinci dereceden yakınlarının (anne, baba, eş, abla, kardeş, çocuk) temel bilgilerinin bulunduğu resmi bir belgedir. Açık adres bilgilerinin, evlilik sonrasından soyadı değişikliği, bireylerin önceki soy isimleri, yabancı uyruklu veya çifte vatandaşlığı olanların vatandaşlık bilgileri de nüfus kayıt örneğinde yer almaktadır. Vukuatlı nüfus kayıt örneği almak için il veya ilçe nüfus müdürlüklerinde herhangi bir ücret ödemeden alınmaktadır.
Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar çevirilmesini ve onlar onaylanmasını isterler ve yeminli tercüman mührü evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler. Eğer belgenizi yurtdışına gönderecekseniz belgenizin yeminli tercümesini noter de onaylatıp, noterliğin bağlı olduğu kaymakamlıktan apostil onayı alınması gerekmektedir. Apostil onaylı belgeniz Lahey Anlaşmasına tabi ülkelerde geçerlilik kazanmış sayılmaktadır.

Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.