diller

Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli tercüme bürosu Uluslararası çeviri ve yeminli tercüme bürosu, kurulduğu günden günümüze değerlerine ve etik ilkelerine bağlı kalarak sunmuş olduğu hizmetlerindeki başarısını müşteri memnuniyeti ölçümlendirmektedir. Firmamız, ekibini, bilgi birikimini ve teknolojik alt yapısını geliştiren firmalar arasındadır. Ayrıca tercümelerden elde ettiği deneyimleri müşterilerine sunan, başarının bireysel değil, ekip çalışmasıyla mümkün olduğunun bilinciyle çalışmaktadır.

İthalat veya ihracat işlemlerinde, ikamet veya vatandaşlık işlemlerinde tercümeler yapılmaktadır. Aynı zaman da ortaöğrenim veya yükseköğrenim için öğrencilik işlemlerinde, akademik kariyer planlarınızda veya web siteniz hedeflediğiniz kitlelere ulaşabilmek adına yabancı dilde hazırlanmasında, kısacası hemen hemen her konuda tercüme yaptırabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Büromuzda Verilen Hizmetler

Yeminli tercüme bürosu bütün hizmet alanlarında uygulamış olduğu kalite sistemi neticesinde proje teklifinden, kabulüne, operasyondan teslimatına kadar, idari işler, insan kaynakları, satış, müşteri ilişkileri ve muhasebe birimlerine de bu sistemin esas ve proseslerine uygun olarak çalışmaktadır. Müşterileri beklentilerinde bir tercüme bürosu ve hizmetlerinden fazlasını sunmak arzusunda, ister bireysel, ister kurumsal olsun, sunmuş olduğu profesyonel çözümleri müşterilerine özel butik hizmet sunmaktadır. Başarısını müşteri memnuniyeti ölçümleyen, bir yeni projeyi yeni bir başarı hikâyesi adlandıran, Uluslararası standartlarda hizmeti, makul fiyatlara, zamanında ve güvenilir olarak sunarak müşterilerine hizmet vermekte ve yıllardır değer üretmeye devam etmektedir. Projelerinizi bize ilettiğiniz anda bu projeler uyumlu yeteneklere sahip çevirmen ve redaktörleri görevlendirerek hızlı sonuçları almanız için harekete geçiyoruz.

 

Yazılı Tercüme Türleri

Yeminli çeviri bürosun da Uluslararası çeviri projelerimiz de çeviri kalite standartları hukuk, tıp, iktisat, otomotiv ve alanda çeviriler yapmaktayız.

-Tıbbi Tercüme
-Hukuki Tercüme
-Finansal Tercüme
-Akademik Tercüme
-Acil Tercüme
-Teknik Tercüme
-Ticari Tercüme
-Yeminli Tercüme
-Resmi Belge (Matbu Evrak) Tercümesi
-Kitap Katalog Dergi Tercümesi
-Web Sitesi Tercümesi

Tercüme; bir dilde yazılı sözlü ifadenin başka bir dilde ifade edilmesidir. Yazılı tercüme dosyalarında yapılan işlemler; teslim tarihi, dosya türü, kaynak dil, hedef dil, karakter sayısı, terminoloji konuya bağlı olarak değişmektedir.

Yazılı tercüme bürosunda çeviriler eğitim, ,üretim, vatandaşlık, evlilik, ticaret, sağlık, seyahat gibi her konuda ve farklı türlerde yazılı tercüme işlemleri yapılmaktadır. Öğrenci belgesi, pasaport, kitap, dergi, sözleşme, mahkeme evrakları, kullanım kılavuzları, , web sitesi yazılı olarak anlatılan dosya kategorize edilerek tercüme ve çeviri işlemi yapılabilir.

Yeminli Tercüme Bürosu

Aşağıdaki formu doldurun ve fiyat teklifi alın.