ONLİNE PROFESYONEL TERCÜME

Toplantı Tercümanlığı

Toplantı Tercümanlığı

İcra ettiğimiz, geleceğimizi ve hayatımızı kolaylaştıracak işler arasında bulunan tercümanlık faaliyetleri özenle yapılmaktadır. Ticari olarak ya da statü olarak vasıf kazandırdığımız iş ya da eylemlerin bütünü bizim geleceğe açılan en büyük kapımızdır. Yaptığımız anlaşmalarda doğru yaklaşımlara imza atmak yahut açıklama yapmamız gereken konunun net anlaşılması için toplantı tercümanlığı önemli bir rol oynamaktadır. Global sektörler, ihtiyaca yönelik ham madde bulma çalışmaları ve bir konuda yaptığınız araştırmanın katkısını tam anlamıyla dünyaya anlatma çabası yabancı ortaklıkların yolunu açmıştır. Ticarete boyut kazandıran İthalat ve İhracat işlemleri temelini tercümanlığa borçludur. Bu durum da toplantı tercümanlığının önemini bir kez daha göz önüne getirmektedir.

Toplantılarda Tercüman Tercih Edilmesinin Nedenleri Nelerdir?

Firmamızın sağlamış olduğu tercümanlık ve aracılık hizmetlerinin tamamı doğru bilgiye koşulsuz ulaşma prensibine bağlı olarak yapılmaktadır. Her sektör gelişime ve yabacı ortaklığa aç ve açıktır. Her türlü konunun doğru lanse edilmesi firmamızın en çok önem verdiği konulardan biridir. Bir zümreye hitap ederken yapacağınız sunumun daha akılda kalıcı olması önemlidir. Her dile ve ırka mensup insanlar ile yapılan müzakerelerin tamamında kullanılan toplantı tercümanlığı Hizmetleri deneyimli kadromuzla anlatımlarınıza sahip çıkmaktadır. Ticari verimliliğin toplumlar üzerinde ki etkisi ve deniz aşırı ülkelere ulaşma çabaları farklı kültürlere adapte olmayı beraberinde getirmektedir.  Bu durum taşınmaz ve taşıt alımları, yurtdışı ve içi yapılacak yatırım projeleri gibi birçok etkinliğe zemin hazırlamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu Noter onaylı toplantı tercümanlığı hizmetlerimiz alım ve satım işleriniz de dâhil olmak üzere tüm projelerinize en kaliteli hizmeti vermeye hazırdır.

Toplantı Tercümanlığının Tercih Edildiği Sektörler Nelerdir?

Gelişen sanayileşme çalışmalarının tetiklediği yabancı ortaklıkların yapıldığı tüm sektörlerde tahmin ettikleri üretim seviyesi ve ciro beklentilerini belirledikleri tüm toplantılarda toplantı tercümanlığı hizmeti verilmektedir. Hem yurtiçi hem de yurtdışında çalışmalar yapan Sendikalar ve konfederasyon toplantılarının tamamında toplantı tercümanlığı hizmeti verilmektedir. Milli Sporcu yetiştiren ve gözleri dünyaya adını duyurmak olan tüm Spor Kulüpleri federasyonlarının tanıtım, toplantı ve açıklama dönemlerinin tamamında toplantı tercümanlığı hizmeti veriyoruz. Sektör statüsüne göre ithalat ve ihracat yapan firmaların tanışma da dâhil olmak üzere anlaşma sürecinde geçirdikleri tüm görüşme ve toplantıların bütününde toplantı tercümanlığı hizmeti verilmektedir. Noter onaylı yapılan tercümanlık hizmetleri Alım ve satım işlerinizin tamamında, ara buluculuk toplantılarının tamamında firmamızın sağladığı uzman ve deneyimli kadro tarafından sağlanmaktadır. Açıklamalarınız bizim için önemli. Tercümanınız olmak, söylediklerinizin objektif yüzü olmak çalışma amacımızdır. Ayrıntılı bilgi için uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz sizleri ağırlamaya hazır

"Tercüme sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çeviride modern hizmetler ortaya koymak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla yola çıkmış bir tercüme ofisi olan Bilim Tercüme, sektördeki ihtiyaçlara geniş ölçüde cevap verecek uzman bir kadroya sahiptir."

Çalışma Sürecimiz.

En planlı çalışma sürecimiz ile Tercüme Hizmetini sunuyoruz. Çeviri Hizmeti aşamalarımız şu şekildedir.

Çeviri Evraklarının
Hazırlanması

Yetkili Birime
Aktarılması

Çevirilerin
Tamamlanması

Dosyalanıp
Teslim Edilmesi