Web Sitesi Tercümanlık

Kurumsa ya da bireysel olarak web siteniz bulunuyorsa farklı dillere sitenizi tercüme etmeniz için Bilim Tercüme göreve hazır! Bir web sitesinin metin kısmını farklı bir dile en iyi şekilde ifade etmek için sitenin ne anlatmak istediğini, metnin amacını kavrayarak çeviri hizmeti sunuyoruz.

Web sitesi yeminli tercüme bürosu olarak görev yapan firmamız, arama motorlarına göre siteyi herhangi bir kopyaya izin vermeden özgün şekilde farklı dile çevirir. Rapor sunan firmamız, SEO kurallarının verdiği tüm metinsel çalışmaları yaparak teslimini sağlar.

İnternet sitenize profesyonel bir dokunuş tercih ediyorsanız ve İngilizce dışında dillere de hizmet sağlıyorsanız Bilim Tercüme 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırdır.

Web Sitesi Tercümelık Fırsatı

İnternet sitesindeki metinleri çevirirken oldukça hızlı reaksiyon alıyoruz. Alanında çalışan tercümanlarımızın hem pratik olması hem de kelime dağarcığının genişliği kaliteli işler çıkartmamıza yardımcı oluyor. Bu kapsamda; tüm tercüme hizmetlerimiz ISO belgelerine sahiptir.

İnternet sitesindeki yazılar tercüme edildiğinde tekrar bir kontrol için başka bir editör tarafından denetlenir ve onaya gönderilir. Onay almayan bir metin asla müşteriye gönderilmez. Web sitesi tercümanlık süresi diğer çalışmalara göre oldukça kısadır. Metnin bizim tarafından sıfırdan oluşturulması istenirse süre farkı oynayabilir.

İnternet sitesinde yaptığımız tercümelerde herhangi bir sorun oluştuğunda ya da farklı cümlelerin ilave edilmesini istediğinizde ücretsiz revize hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel İçerik Girişi

Web sitenize yabancı bir dil için içerik yazdırmak istiyorsanız Bilim Tercüme aktif rol oynamaktadır. Wordpress, Magento gibi CMS sistemleri üzerinden ya da laravel ile kodlanmış sitelerinize içerik girişi yapabiliriz. Tüm SEO kurallarını göz önünde bulundurarak yabancı dil için içerik girişi sağlayabiliriz.

Sadece web sitenize içerik girişi değil aynı zamanda SEM kuralları çerçevesinde reklamlarınızı da farklı bir dile çevirerek teslimini sağlamaktayız. Burada siz hangi ülkeyi hedeflediğinizi bize belirtirseniz kısa bir süre içinde metninizi farklı bir dile çevirerek teslimini sağlayabiliriz.

Web sitesi yabancı dil içerik girişi ya da metnin yabancı dile çevrilmesinde en çok İngilizce tercih edilmektedir. Lakin Bilim Tercüme olarak, Rusça, Fransızca, Arapça gibi diller için de hizmet sağlamaktayız.

İletişime Geçin