En İyi Web Site Tercümanlığı

Web site tercümanlığı internet sitesi sahipleri, yurt dışına açılmak isteyen firmalar ve markasını e-ticaret ile başka ülkelerde de bilinmesini isteyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ulusallaştırma olarak bilinen bu tercümanlık müşterilerin yerel dili ile desteklenmektedir.

Yurt içi ya da yurt dışı çalışmalarda web sitesinde İngilizce dil çalışması isteyen müşterilerimiz için uyguladığımız tercümanlık seçeneğidir. Bilim Tercüme olarak; farklı sektördeki internet siteleri tercümesini uzun süredir yapan bir firmayız. Web sitelerin diline hakim olan tecrübeli ekibimiz tarafından emek verilerek sağlıklı şekilde tercümanlık işlemi yürütmekteyiz.

İnternet site çeviri hizmeti tam olarak ne zaman biteceği belirli olmayan grupta yer alır. Web sitemiz üzerinden teklif alarak ortalama bitme süresini de öğrenebilirsiniz. Teknik ayrıntıların yoğun olması nedeniyle çeviriler araştırma sonucu sisteme entegre edilmektedir.

Web Site Tercümanlığı Hizmetimiz

İnternet sitesinde yabancı müşterileri hedef alan firma ve markalar için hem teknik hem de yüzeysel olarak tercümanlık çalışması gerçekleştirmekteyiz. Web site tercümanlığı şu hizmetleri içerir:

  • Ana sayfa teknik terimlerin Türkçe ya da başka dile çevrilmesi

  • Farklı sayfaların tercüme edilmesi

  • Farklı dillerde blog oluşturulması

  • Çok dilli sitelerin güncelleme yönetimi

  • Kullanıcı girişlerdeki çevirinin optimize edilmesi

  • Pazarlama amacının belirlenmesi ve buna göre farklı dilde tercüme hizmeti sağlanması

İnternet sitelerin tercümanlığı yapılmasında farklı dilin temellerini iyi bilmek gerekir. Örneğin; İngilizcede more ifadesi ‘daha’ anlamını verse de site dilinde ‘devamını oku’ olarak çevirisi yapılmaktadır. Daha çok sanatsal bakış açısı gerektiren bu tercümede emek ve zaman ile çeviriler Bilim Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Bilim Tercüme Web Site Tercümanlığı

Web site tercümanlığı kapsamında teknik çevirilerin yanında sitenin hizmet ettiği amacı da bilmek gerekmektedir. Detaylı analiz ve araştırma sonucu en iyi kelime öbeklerini seçerek sitenize işliyoruz. Web sitenin alanına göre yeminli tercümanlardan yardım alıyoruz. Bu sayede en iyi internet sitesi tercümanlığını da ortaya koymuş oluyoruz.

İnternet site tercümanlığının yanında sosyal medya tercümanlığı ile dijital pazarlama dünyasında çeviri isteyen her yere el atıyoruz. Pazarlama amacınıza göre farklı dillerde tercüme hizmeti sağlayarak ağınızı büyütmenizde yardımcı oluyoruz.

İletişime Geçin